Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Palamaiki Fashion FL6165 ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 170×200+30 ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 170×200+30
Σετ υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Palamaiki με φλοράλ σχέδιο. Tο πανωσέντονο είναι λευκό με γκρι-ροζ λεπτομέρειες, ενώ το κατωσέντονο έχει ριγέ σχέδιο σε γκρι αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 144 κλωστών μαλακό και ανθεκτικό. Υπάρχει επιλογή τύπου κατωσέντονου με ή χωρίς λάστιχο. Οι μαξιλαροθήκες είναι φάκελος διπλής όψης με την μία πλευρά να έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και την άλλη το σχέδιο του κατωσέντονου.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 59€